שילוט לעסקים

שילוט לעסקים אתם בעלי עסק ומפורסמים דיי טוב ברשתות החברתיות פייסבוק, גוגל ואתרים שונים אך עדיין מאות אנשים חולפים על פניכם ומפספסים את העסק שלט לעסק הוא חובה. קראו על אפשרויות השילוט עבורכם.

בעזרת מכשור וטכנולוגיה מתקדמת ניתן לייצר שלט לכל עסק במהירות ובעלויות מותאמות לכל תקציב, שילוט לבית קפה שלט למסעדה או לחנות ספרים.

 

שילוט לעסקים למיתוג וחשיפה

שילוט עסק משמש למספר מטרות שלטים לרשתות גדולות כמו רנואר, פוקס, רשת מחסני חשמל הינם גם שלטי פרסום אבל גם חלק גדול ממיתוג הרשת השלט כולל את לוגו המותג ומוצג בכניסה לעסק גם אם הלקוח לא צריך את העסק באותו הרגע בו הוא ניחשף לשלט בפעם הבאה שיחפש את חנות הרשת הוא כבר ידע היכן היא קיימת.
 
החשיבות בהתקנת שלט בעסק היא גדולה ומסייעת בהבאת לקוחות חדשים לסניף לכן חייבים להקפיד על שילוט ברור נקי ומתוחזק, שלט מלוכלך מראה על מקום שאינו מתוחזק ומשדר חוסר אכפתיות לעסק.
 
קיימים סוגים שונים של שלטים לעסקים
בבחירת שלט לעסק רצוי להתייעץ עם יצרן שלטים ולקבל פרטים על סוגי השלטים העלויות והאפשרויות המותאמות אישית לכל לקוח.
 
שלטים מוארים – שלט הכולל ארגז דופן וגב אלומיניום, פח או פרס-פקס חזית מעבירת אור פרס-פקס או פאנפלקס, שלט מואר ניתן לקבל בגבהים ורוחבים שונים לפי הדרישה בשטח, בחזית השלט ניתן להדביק מדבקה מודפסת או אותיות בחיתוך קט אאוט, את הארגז מאירים באמצעות תאורת לדים (בעבר גופי פלורסנטים).
 
אותיות בנויות – אותיות תלת ממד ממגוון חומרים, אותיות אלומיניום, אותיות פרס-פקס, אותיות פי וי סי, אותיות נירוסטה ופליז, תהליך בניית האותיות כולל כיפוף דופן לצורת האות וחיבור הדופן לחזית האות סגירה עם תחתית, ניתן גם לייצר אותיות ללא תחתית לתאורת הילה אחורית, כיום ניתן לייצר אותיות באמצעות מכונת כיפוף אותיות המאפשרת ייצור מהיר מדויק מאלומיניום או פח המגיע ברוחבים וצבעים שונים.
 
שלטי פח – שלט פח שילוט זול המאפשר שילוט ענק למתחמים גדולים שלט כולל מסגרת עץ, מתכת או אלומיניום בחזית פח מגולוון או פח לבן ומדבקה מודפסת בפורמט רחב, כיום ניתן להדפיס ישירות על גבי פח או לוחות פייזקבונד המשמשים לשלטי פח ולחסוך את תהליך ההדבקה.
 
שמשוניות מודפסות – שמשונית PVC מודפסת במדפסות בפורמט רחב בדיו סולבנט, אקו סולבנט, לטקס וUV ניתן לקבל שמשונית מודפסת בכל מידה, שמשונית מודפסת היא מוצר זול ופתרון זמני ולא קבוע לשילוט, ניתן לפרסם מקומות להשכרה, מועמדים לבחירות, מבצעים, הצעות נישואין ופרסומים רבים נוספים.
 
דוגמאות עבור שילוט לעסקים:
 

צור קשר לקבלת הצעת מחיר לשילוט

14 + 3 =

אי אם מערכות שילוט מתמחים בייצור כל סוגי השלטים, שלטים לעסקים, שילוט חיצוני ופנימי, שלטים מוארים, אותיות בנויות, שלטי הכוונה, שילוט מודולרי.

כתובת: האורגים 7, חולון, 5885504

טלפון: 077-766-1611

פלומבה שלטים שילוט פנימי שילוט משרדים, ייצור שלטים מזכוכית שלטי בוטיק לפי עיצובים מיוחדים, אותיות בולטות למיתוג, אותיות בנויות ושלטים מוארים.

כתובת:  הרצל 12, יהוד

טלפון: 03-6325373